صادرات آلو بخارا به هند و پاکستان

خانه / آلو بخارا / صادرات آلو بخارا به هند و پاکستان

صادرات آلو بخارا به هند و پاکستان در سال ۹۹ با قیمت های بسیار مناسب نجام می پزیرد. قیمت آلو بخارا صادراتی نیشابور به دلیل پایین بودن ارزش پول ایران نسبت به ارزش سایر پول ها در جهان برای خریداران خارجی بسیار پایین بوده و از این جهت سود بسیار خوبی نصیبشان می شود. شرکت خشکبار رایکا از شرکت های فعال در حوزه تولید و صادرات آلو بخارا در نیشابور است.

صادرات آلو بخارا در سال ۹۹

در سال ۹۹ میزان تولید آلو بخارا نسبت به سال قبل کاهش داشته و امر سبب شده تا میزان صادرات نیز کاهش پیدا کند. بیشترین میزان صادرات آلو خشک کشور مربوط به آلو بخارا نیشابور است که خریداران عمده آن تاجران پاکستانی می باشند.

ولی با توجه به افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ایران خریداران خارجی به هر قیمتی که بشد آلو بخارا را از ایران خریداری می کنند چراکه قیمت آن برای آنها بسیار ناچیز تمام می شود. و همین امر جذابیت خاصی برای محصولات ایرانی ایجاد کرده و سبب شده تا بسیاری از محصولات بصورت رسمی و قاچاق از ایران خارج شوند و حتی در برخی از اقلام مردم خود ایران برای تهیه آن دچار مشکل شوند.

آلو خشک شوقانی

قیمت آلو بخارا در سال ۹۹

قیمت آلو بخارا در سال ۹۹ نسبت به قیمت آن در سال ۹۸ درصدی افزایش پیدا کرده است و دلایل آن افزایش هزینه تولید و کاهش میزان تولید آلو به دلیل سرمازدگی این محصول می باشد. برای کسب اطلاع از قیمت آلو بخارا به صورت روزانه و سایر اطلاعات مربوطه می توانید با مشاورین فروش شرکت خشکبار رایکا تماس حاصل نمایید.

خرید اینترنتی آلو بخارا به قیمت درب کارخانه

برای خرید آلو بخارا راه های مختلفی وجود دارد که خرید اینترنتی یکی از آنها می باشد. در روش خرید اینترنتی الو بخارا در هر جای ایران که باشید می توانید آلو بخارا نیشابور را به قیمت درب کارخانه خریداری نمایید.

شرکت خشکبار رایکا انواع خشکبار نیشابور را اعم از:

  • آلوچه
  • آلو بخارا
  • آلبالو خشکه
  • گیلاس خشک
  • زردآلو خشک
  • هلو خشک

را بصورت بسته بندی شده و باکیفیت بالا تولید کرده و با قیمت گذاری مناسب بر روی آنها سبب خرید بالای این محصولات از سمت تاجران و دیگر خریداران شده است.

 

پاسخ دهید