صادرات آلو بخارا ممتاز به امارات

خانه / آلو بخارا / صادرات آلو بخارا ممتاز به امارات

صادرات آلو بخارا ممتاز نیشابوری به کشورهای مختلف جهانی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات، کویت، بحرین و … امروزه بسیار پررونق و خوش سود می باشد و این فرصت مناسبی است برای تاجرانی که بازارهای هدف را می شناسند نسبت به صادرات این محصول اقدام نمایند.

در بخش های مختلفی از کشور عزیزمان ایران محصول آلو بخارا تولید می شود اما همانطور که می دانید بهترین آلو بخارایی که در ایران و شاید بتوان گفت بهترین نوع آن در جهان در شهرستان نیشابور تولید و به سایر نقاط ایران و جهان ارسال می گردد.

صادرات آلو بخارا ممتاز به کشورهای عربی

همانطور که می دانید کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را می توان ار جمله بزرگترین کشورهایی دانست که بخش زیادی از محصولات خوراکی و صنعتی خود را از سایر کشورهای جهان وارد می کنند.

یکی از محصولاتی که به کشورهای عربی امروزه صادر می شود و بسیار مورد توجه قرار گرفته است محصولی است خوشمزه و پر خاصیت به نام آلو بخارا که ما شاهد صادرات این نوع ماده خوراکی که مرکز تولید آن شهرستان نیشابور می باشد، هستیم.
شما تاجران عزیز نیز می توانید از این فرصت استفاده نمایید و در صورتی که قصد شناسایی

بازارهای هدف را دارید و یا حتی آنها را می شناسید مسلما به یک تامین کننده دسته اول و معتبر و بزرگ احتیاج خواهید داشت که در ادامه شما را با یکی از آنها آشنا می کنیم.

صادرات آلو بخارا
صادرات آلو بخارا

تامین کننده بزرگ در حوزه تولید آلو بخارا

یکی از شرکتهای بزرگی که سالهاست در زمینه تولید و عرضه انواع آلو بخارا در کشور فعالیت می کند، شرکت رایکا می باشد که شما عزیزان می توانید از طریق اطلاعات تماسی که در انتهای این متن درج شده است با مدیران فروش مجموعه ارتباط گرفته و هر مقدار آلو بخارا که نیازمند هستید با بهترین قیمت در بازار تهیه نمایید.
منبع: آلو بخارا

پاسخ دهید