محصولات ما

خانه / محصولات ما

در شرکت خشکبار رایکا انواع میوه های خشک شده خراسان مانند آلو بخارا ، برگه هلو، برگه زردآلو، برگه شلیل، آلوچه، آلبالو و گیلاس بصورت عمده در بسته بندی های مختلف برای بازار داخل و بازارهای صادراتی تولید و عرضه میشوند.

آلو خشک

از پرفروش ترین محصولات شرکت بازرگانی خشکبار رایکا آلو خشک را می توان نام برد که در انواع مختلفی تهیه و بسته بندی میشود. انواع آلو خشک عرضه شده در این شرکت عبارتند از:

آلو بخارا یا آلو رسمی:

آلو رسمی از محصولات شهرستان نیشابور است که در حجم بالا تولید شده و علاوه بر بازار های داخلی در کشورهای دیگر نیز از آلو خشک رسمی یا همان آلو بخارا بسیار استقبال شده است. این محصول با ذائقه تمام مشتریان و مصرف کنندگان آلو خشک همسو بوده و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد از همین رو گزینه بسیار خوبی برای خرید و صادرات می باشد.

آلو بخارا دارای سایز کوچکتری نسبت به انواع دیگر آلو تولید شده توسط شرکت است و از طعم ملس و رنگ زرد نباتی برخوردار است. در مرحله سورتینگ تمام موارد هسته نما, سیاه رنگ و له شده آلو از آن جدا شده و سفارش بصورت کاملا یکدست و بدون ضایعات به دست مشتری می رسد.

آلو حاج حسنی

آلو حاج حسنی از انواع درشت آلو محسوب می شود و گزینه بسیار مناسبی برای بازار های صادراتی اروپایی و آمریکایی است. این محصول در بازار داخل نیز بسیار پرطرفدار بوده و از استان تهران میتوان بعنوان بزرگترین مصرف کننده آلو حاج حسنی نیشابور یاد کرد.

آلو حاج حسنی دارای سایزهای متوسط و درشت است. طعم این محصول نسبتا ترش بوده و رنگ آن زرد مایل به قرمز می باشد. اگر قصد صادرات آلو به کشورهای اروپایی, کانادا, استرالیا و آمریکا را دارید میتوانید روی آلو حاج حسنی حساب ویژه باز کنید.

آلو شوقانی یا هسته جدا

آلو خشک کبرایی

همانطور که در عکس مشاهده میکنید میتوان آلو شوقان را بهترین آلو تولید شده در کشور نامید. ویژگی منحصر بفرد آلو شوقان حالت هسته جدا بود آن است به طوری که در هنگام مصرف هسته به راحتی از گوشته آلو جدا شده و خوردن آن بسیار دلپذیرتر می شود.

آلو شوقان از انواع لوکس آلو محسوب شده و گزینه مناسب برای صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی و در کل کشورهایی که از لحاظ اقتصادی وضع بهتری دارند می باشد.

آلو شوقان دارای سایز متوسط و درشت بوده و طعم آن ملس میباشد.

آلو طرقبه

 

آلو طرقبه سبزآلو طرقبه در سه نوع طرقبه زرد, طرقبه سبز و طرقبه قرمز تولید میشود. نمونه های زرد و سبز آلو طرقبه دارای طعم شیرین و نمونه قرمز آن دارای طعم ترش است. در این میان آلو طرقبه سبز بیشترین میزان تولید و مصرف را در بین این سه مدل آلو داشته و بیشترین میزان سفارش آن برای فروشگاه های زنجیره ای بوده است.

آلو طرقبه سبز دارای سایز های کوچک, متوسط و درشت بوده و رنگ آن زرد مایل به سبز می باشد.